Разносторонний форум "Интерес"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Разносторонний форум "Интерес" » Курилка » Де знайти оголошення про продажу авто?


Де знайти оголошення про продажу авто?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Здрастуйте, я живу в Раві-Руській планую придбати власне авто, щоб щоденні поїздки на роботу стали комфортнішими та швидшими. Після багатьох років заощаджень, нарешті настав час купити машину. Я шукаю надійний сайт з оголошеннями про продаж автомобілів у моєму місті, щоб вибрати ідеальний варіант. Чи могли б ви порадити мені такий сайт?

0

2

Недавно купив машину. Шукав по інтернету, знайшов оголошення, де люди продають старі авто. Подзвонив, домовились, поїхав подивитись. Машина була у гарному стані, ціна теж норм. Вирішив купити. Тепер їжджу на роботу на власній машині, дуже зручно.

0

3

Минулого року вирішив, що пора міняти авто. Почав шукати в інтернеті. Знайшов кілька варіантів, але один особливо сподобався. Зустрілися з власником, всього перевірили, поторгувались і купив. Їжджу тепер, радий.

0

4

Игорь Жорович написал(а):

Минулого року вирішив, що пора міняти авто. Почав шукати в інтернеті. Знайшов кілька варіантів, але один особливо сподобався. Зустрілися з власником, всього перевірили, поторгувались і купив. Їжджу тепер, радий.

Здрастуйте, можу вам дати пораду із власного досвіду, так як нещодавно продавав свою машину через ocars.com.ua, це надійний продаж авто рава-руська мій досвід виявився надзвичайно позитивним.
Там ви можете глянути оголошення. Головне, що я хочу порекомендувати майбутнім продавцям, – це бути максимально чесними при створенні оголошення. Я докладно описав стан автомобіля, додав якісні фотографії з різних кутів і надав усю необхідну інформацію про його історію та пробіг. Це допомогло мені швидко знайти покупця, який був задоволений прозорістю угоди. А покупцям гарно оглядати авто, розпитувати все що цікавить.

0


Вы здесь » Разносторонний форум "Интерес" » Курилка » Де знайти оголошення про продажу авто?