Разносторонний форум "Интерес"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Разносторонний форум "Интерес" » Курилка » Охрана на входе или СКУД?


Охрана на входе или СКУД?

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Скоро начнет работу наше небольшое предприятие в Алматы и я думаю что лучше сделать: нанять охранников на входе или просто установить СКУД? Какие советы дадите?

0

2

Это зависит от особенностей вашего предприятия и рабочего режима, который вы на нем установите. Но нанимать охранников не стоит. Лучше заключите договор с каким-нибудь ЧОПом.

0

3

А мы решили обойтись установкой СКУД. Это дешевле в том плане, что не надо платить зарплату охранникам и прочие обязательные выплаты. Вы сможете с помощью данной системы ограничить доступ посторонних лиц на предприятие и контролировать рабочее время своих сотрудников. Особенно рекомендую облачный СКУД установить https://glazok.kz/skud-v-oblake/

0

4

Наняли охрану? У кого ее заказалі?

0

5

Я б вам напевно порекомендував звернутися в охоронну фірму Кардинал, свого часу нас у них зацікавила охорона азс в Києві https://ok-kardinal.com.ua/oxorona-azs і тепер я всім дуже рекомендую їхні послуги, тому що ми залишилися дуже задоволені якістю їхніх послуг.

0

6

Які основні фактори важливі при виборі охоронної компанії для мого бізнесу в Україні? Як забезпечити, щоб компанія відповідала всім законодавчим вимогам і мала репутацію надійного партнера?

0

7

У наш час охорона стала критично важливою для будь-якого бізнесу. Ризики злочинності, вандалізму та тероризму зростають щодня, тому як власник компанії, я розглядаю питання безпеки дуже серйозно. Тому я оберігаю свій бізнес, співпрацюючи з професійною охоронною компанією, такою як ТопГард. Вони надають широкий спектр послуг, включаючи фізичну охорону, відеоспостереження та аналіз ризиків.  Якщо вам потрібна  охоронна фірма, то це чудовий вибір.
Переваги співпраці з ТопГардом очевидні: надійність, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Рекомендую їх всім підприємцям, які прагнуть забезпечити безпеку свого бізнесу.

0


Вы здесь » Разносторонний форум "Интерес" » Курилка » Охрана на входе или СКУД?